Lietuvos rinktinės krepšininkai be vargo nugalėjo žalgiriečius

Pasaulio vyrų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė paskutinėse draugiškose rungtynėse antradienį Kauno sporto halėje 94:67 (25:13, 21:12, 24:17, 24:25) nugalėjo Lietuvos vicečempioną Kauno "Žalgirį".

Mūsų šalies nacionalinei komandai po 15 taškų pelnė Jonas Mačiulis ir Paulius Jankūnas, 11 - Martynas Pocius, po 10 - Tadas Klimavičius ir Tomas Delininkaitis.

"Žalgirio" gretose Mirza Begičius surinko 14 taškų, Artūras Milaknis - 11, Omaras Samhanas (11 atk. kam.) ir Aleksandras Čapinas - po 10.

Žalgiriečiai varžovams priešinosi tik pirmojo kėlinio pradžioje, tačiau netrukus nacionalinė komanda ėmė diktuoti savo sąlygas ir tolti. Po pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinė pirmavo 25:13, prieš ilgąją pertrauką turėjo 21 taško pranašumą 46:25, o po trijų ketvirčių įgijo 28 taškų persvarą 70:42.

Mūsų šalies komanda, besirengdama pasaulio čempionatui, iš dešimties rungtynių laimėjo septynerias.

Po mačo su "Žalgiriu" nacionalinė komanda bus oficialiai išlydėta į Turkiją. Planetos pirmenybės vyks rugpjūčio 28 - rugsėjo 12 dienomis.

Pirmąsias planetos rungtynes lietuviai žais šeštadienį 16 val. su Naujosios Zelandijos krepšininkais.