Lietuvos krepšininkai tarptautiniame turnyre nugalėjo baltarusius

Trijuose Lietuvos miestuose vykstančio tarptautinio krepšinio turnyro trečiosiose rungtynėse Kėdainiuose ketvirtadienį Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms besiruošianti Lietuvos rinktinė 84:51 (21:9, 24:20, 23:16, 16:6) nugalėjo Baltarusijos komandą ir tapo turnyro nugalėtoja.

Lietuvos krepšininkai nuo pat susitikimo pradžios turėjo iniciatyvą savo rankose ir laimėjo pirmą kėlinį 21:9. Po antrojo kėlinio lietuvių pranašumas siekė 16 taškų (45:29), po trečiojo - 23 (68:45). Per paskutines 10 minučių Lietuvos rinktinė leido svečiams pelnyti tik 6 taškus ir dar labiau padidino pranašumą.

Lietuvos rinktinei 14 taškų pelnė Mindaugas Kuzminskas, po 11 - Vaidas Kariniauskas ir Domantas Sabonis (13 atk. kam.), po 9 - Robertas Javtokas ir Artūras Milaknis, 7 - Jonas Mačiulis, po 6 - Marius Grigonis ir Mindaugas Girdžiūnas, 4 - Renaldas Seibutis, 3 - Adas Juškevičius, po 2 - Deividas Gailius ir Antanas Kavaliauskas.

Baltarusijos komandoje 13 taškų surinko Vitalijus Liutyčius, 10 - Mikita Meščarakovas.

Lietuviai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-38, bet gerokai rečiau klydo (9-25) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22-12).

Pirmadienį Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse Kaune susitiks su Europos čempione Ispanija.