Lietuvos jaunių čempionate klaipėdiečiams - medalių lietus

Klaipėdos jaunieji imtynininkai įrodė, kad yra vieni pajėgiausių šalyje - Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje dvi dienas vykusiame Lietuvos jaunių (gimę 2003-2006 m.) graikų-romėnų, laisvųjų ir merginų čempionatuose iškovojo per tuziną medalių.

Į uostamiestį buvo sugužėję daugiau nei 250 jaunųjų imtynininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Puikiai šiose varžybose pasirodė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtiniai - iškovoti trys aukso, penki sidabro ir aštuoni bronzos medaliai.

Graikų-romėnų imtynių atstovų sąskaitoje - 10 medalių.

Nugalėtojų vardą pelnė Donatas Rindeikis. Jis svorio iki 65 kg grupės pusfinalyje įveikė vilnietį Beną Mickevičių, o finale nepaliko jokių vilčių marijampoliečiui Nojui Asipauskui.

Tarp dailiosios lyties atstovių čempionės titulu džiaugėsi Meda Ančerytė (iki 61 kg). Ji iki finalo žingsniavo gana lengvai ir tik finale turėjo darbo su kauniete Nomeda Vildžiūte. Galiausiai po įtemptos kovos Meda įrodė savo pranašumą ir aukso medalis liko Klaipėdoje.

Sidabro medalius iškovojo Timas Marcinkus (iki 45 kg), Nedas Valiulis (iki 60 kg) ir Karolis Petravičius (iki 71 kg).

Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Arvydas Idzelis (iki 51 kg), Leonardas Spiridonovas (iki 55 kg), Giedrius Knystautas (iki 71 kg), Osvaldas Macijauskas (iki 92 kg) ir Kristupas Žiukas (iki 110 kg).

Laisvųjų imtynių atstovai iš viso iškovojo 6 medalius.

Čemionu tapo Ernestas Meniailovas (iki 110 kg).

Sidabro medaliais pasipuošė Juozas Skulskis (iki 65 kg) ir Vytautas Pučinskas (iki 71 kg).

Bronzos medalius iškovojo Michailas Korobkinas (iki 65 kg), Herkus Petrauskas ir Martynas Kačinskas (abi - iki 80 kg).

"Jaunių sportinė forma - gera, kadangi jie ruošėsi Europos čempionatui. Jis buvo planuotas spalio mėnesį Lenkijoje. Visgi dėl koronaviruso pandemijos pirmenybės nukeltos į kitus metus", - situaciją "Vakarų ekspresui" aiškino Klaipėdos "Viesulo" sporto centro graikų-romėnų imtynių treneris Artūras Ševelkovas.

Jis viliasi, kad suaugusieji šių metų gruodžio mėnesį galės dalyvauti planetos pirmenybėse.

"Iš klaipėdiečių pasaulio čempionatui ruošiasi Mantas Knystautas, Paulius Galkinas, Martynas Nemsevičius, Lukas Krasauskas ir Andrius Mažeika", - kalbėjo A. Ševelkovas.