Lietuvos fechtavimo taurės varžybose nugalėjo Viktė Ažukaitė ir Genadijus Gusevas

Savaitgalį Vilniuje vykusių Lietuvos fechtavimo taurės varžybų nugalėtoja tarp moterų tapo Viktė Ažukaitė.

Lietuvė finale 14:13 nugalėjo Pauliną Bajorūnaitę.

Bronzos medaliai atiteko penkiakovininkėms Linai Batulevičiūtei ir Ievai Serapinaitei.

Vyrų varžybose triumfavo latvis Genadijus Gusevas. Jis finale 15:12 įveikė Lietuvos atstovą Tomą Makarovą.

Bronzos medaliais pasipuošė Jurijus Mašalo ir Viktoras Saletis.

Lietuvos fechtavimo taurės varžybose dalyvavo 84 fechtuotojai ir penkiakovininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei svečiai iš Latvijos.

Kaip ir kasmet, po šių varžybų buvo apdovanoti geriausi metų sportininkai trijose amžiaus grupėse. Geriausia 2014 metų merginų jaunių fechtuotoja pripažinta Erika Mackoit, tarp jaunimo lygių neturėjo V. Ažukaitė, o suaugusiųjų grupėje geriausia paskelbta Rimantė Pacevičiūtė.

Tarp jaunių vaikinų geriausias šiais metais buvo Rokas Jukna, tarp jaunimo - Edgaras Dvariškis, o suaugusiųjų geriausiu fechtuotoju tapo Tomas Krasikovas.