Lietuvos dviratininkai iškovojo dar du medalius

Panevėžyje vykstančio trečiojo Europos dviračių treko čempionato moterų daugiakovės varžybose sekmadienį Lietuvos atstovė Aušrinė Trebaitė iškovojo sidabro medalį.

24-erių metų Lietuvos dviratininkė 22 baudos taškus.

Europos čempione tapo 18 baudos taškų surinkusi baltarusė Tatjana Šarakova, o bronza atiteko lenkei Katažinai Pavlovskai (Katarzyna Pawlowska, 22 baudos tšk.).

Paskutinėje rungtyje - 500 m atskiro starto lenktynėse - A. Trebaitė užėmė antrąją vietą (35,677 sek.) ir nusileido tik rusei Tamarai Balabolinai (35,321 sek.).

Pirmojoje rungtyje - sprinto lenktynėse - A. Trebaitė buvo trečia, grupinėse lenktynėse - penkta, atkrintamosiose lenktynėse - devinta, asmeninio persekiojimo lenktynėse - antra bei laimėjo skrečo lenktynes.

Varžybose dalyvavo 10 dviratininkių.

Panevėžyje vykstančio trečiojo Europos dviračių treko čempionato vyrų daugiakovės varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Gediminas Bagdonas iškovojo bronzos medalį.

26-erių metų Lietuvos dviratininkas surinko 34 baudos taškus.

Europos čempionu tapo 17 baudos taškų surinkęs vokietis Lukas Lisas (Lucas Liss), o sidabrą pelnė rusas Artūras Jeršovas, turintis 20 baudos taškų.

Paskutinėje rungtyje - 1 km atskiro starto lenktynėse - G. Bagdonas užėmė penktąją vietą (1 min. 5,163 sek.). Nugalėjo L. Lisas (1.03,803).

G. Bagdonas pirmojoje rungtyje - sprinto lenktynėse - buvo devintas, laimėjo grupines lenktynes, atkrintamosiose lenktynėse užėmė šeštąją vietą, asmeninio persekiojimo lenktynėse - antrąją, o skrečo lenktynėse liko 11-as.

Daugiakovės varžybose dalyvavo 13 dviratininkų.