„Lietkabelio“ krepšininkai Čempionų lygoje lieka be pergalių

Krepšinio Čempionų lygos ketvirtojo turo rungtynėse A grupėje antradienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda svečiuose 66:80 (21:15, 12:24, 20:18, 13:23) nusileido Ostendės „Filou“ (Belgija) klubui.

„Lietkabelis“ laimėjo pirmąjį kėlinį 6 taškais, bet įpusėjus mačui jau atsiliko 33:39. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Panevėžio ekipai (0 pergalės/4 pralaimėjimai) 14 taškų pelnė Margiris Normantas, po 12 - Tomas Dimša ir Željk Šakičius.

Belgijos komandoje (2/2) 23 taškus surinko Braianas Angola, 16 - Shevonas Thompsonas, 12 - 17-metis Keye van der Vurrstas de Vriesas.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais lapkričio 12 dieną namuose su Torunės „Polski Cukier“ (Lenkija) komanda.