Kuldygoje ir Vienoje - Klaipėdos rekordai

Klaipėdos lengvaatlečiai sėkmingai varžėsi Kuldygoje (Latvija) ir Vienoje (Austrija) vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose - iškovojo aukso ir bronzos medalius bei pagerino du naujus Klaipėdos miesto rekordus.

Geriausiai Latvijoje vykusiose varžybose (dalyvavo lengvaatlečiai iš 12 valstybių) sekėsi klaipėdiečiui Benediktui Mickui. Šis Klaipėdos miesto lengvosios atletikos klubo "Nikė" sportininkas, treniruojamas Mindaugo Krakio, 1000 m bėgimo varžybose neturėjo lygių. B. Mickus atkarpą įveikė per 2 min. 29,07 sek., pagerino savo asmeninį rekordą ir iškovojo aukso medalį.

Jo komandos draugas Osvaldas Gedrimas (treneriai Justinas Martinkus ir Edmundas Norvilas) šuolio su kartimi rungtyje įveikė 4 m 85 cm aukštį ir 4 cm pagerino sau pačiam priklausiusį Klaipėdos miesto rekordą. Be to, tai yra geriausias Lietuvos sezono rezultatas.

O. Gedrimas su šiuo rezultatu Latvijoje vykusiose varžybose liko trečias. Pirmąją vietą iškovojo anglas Chrarlies Mayers (5 m 30 cm), antrąją vietą - latvis Mareks Arents (5 m 10 cm).

Kiti Klaipėdos "Nikės" klubo sportininkų pasiekimai: Deimantas Špučys (400 m bėgimo varžybos, 7 vieta, 50,60 sek., asmeninis rekordas), Akvilė Jonauskytė (400 m, 11 vieta, 1 min. 1,11 sek.), Deimantė Kneižytė (1000 m, 12 vieta, 3 min. 21,43 sek.), Deimantas Blankas (1000 m, 13 vieta, 2 min. 41,43 sek., asmeninis rekordas), Laurynas Toleikis (60 m, 14 vieta, 7,14 sek.), Arnas Emilis Hiršas (1000 m, 17 vieta, 2 min. 45,6 sek., asmeninis rekordas), Deividas Davydovas (1000 m, 18 vieta, 2 min. 48,88 sek.,), Jonas Dėdinas (1000 m, 19 vieta, 2 min. 50,43 sek.), Nojus Katkauskas (1000 m, 20 vieta, 2 min. 50,51 sek., asmeninis rekordas), Maksimas Senkevičius (1000 m, 21 vieta, 2 min. 58,01 sek.).

Tuoj po šių varžybų klaipėdietis B. Mickus vyko į Austrijos sostinę Vieną. Jis "Indoor Track &Field Vienna" varžybose 800 m bėgimo varžybose pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir pagerino asmeninį uždarų patalpų rekordą - 1 min. 50,46 sek. Be to, pagerintas ir 35 metus neliestas Klaipėdos miesto rekordas (iki tol buvo 1983 metų vasario 5 dieną užfiksuotas rekordas 1 min. 51 sek.). Savo bėgime B. Mickus finišavo šeštas, o tarp visų 59 dalyvių jo rezultatas buvo tryliktas.

REKORDININKAS. Osvaldas Gedrimas šuolio su kartimi rungtyje įveikė 4 m 85 cm aukštį ir 4 cm pagerino sau pačiam priklausiusį Klaipėdos miesto rekordą.