"Koralas" pakilo į trečiąją vietą

Rytoj Lietuvos salės futbolo ("Betsafe-futsal") A lygos čempionate sėkmingai debiutuojanti Klaipėdos "Koralo" ekipa namuose žais svarbias rungtynes su kaimynu turnyrinėje lentelėje Kauno "Inkaru". Šis klaipėdiečių ir kauniečių susitikimas nuo 15.30 val. vyks uostamiesčio sporto bazių valdymo centro Didžiojoje salėje (Taikos pr. 61a).

"Koralo" futbolininkai vienuoliktajame ture Klaipėdoje rezultatu 4:2 (3:1) nugalėjo Radviliškio "Turbotransfers" klubą ir pakilo turnyrinėje lentelėje į trečiąją vietą. Klaipėdos komandai įvarčius per šias rungtynes pelnė Germanas Jezerskis, Tomas Birškys, Aurimas Skurdelis ir Erikas Vainoras.

Klaipėdiečiams pagerinti turnyrinę padėtį padėjo netikėtas jų rytdienos varžovų pralaimėjimas namuose "Jonavos vikingų" ekipai - 3:4 (2:0). Taigi inkariečiai rytoj į Klaipėdą atvyks pikti.

Lyderės pozicijos neapleidžia Gargždų "Pramogos-SC" komanda. Ji vienuoliktajame ture atkaklioje kovoje išvykoje rezultatu 4:3 (0:2) palaužė Mažeikių VIP ekipą. Aikštelės šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, bet po pertraukos gargždiškiai sugebėjo įmušti keturis įvarčius ir laimėti. Per šį susitikimą nugalėtojams įvarčius pelnė: 2 - Aurelijus Staponka, po vieną - Mantas Perepliotovas ir Tomas Tamošauskas. Pergalingą įvartį A. Staponka įmušė tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms.

Beje, dėl paskutinio įvarčio mažeikiškiai po susitikimo aktyviai protestavo, ir du jų žaidėjai Antanas Bulošas bei Laimonas Vaitekaitis prieš save išvydo raudonas korteles.

Dvyliktojo turo rungtynes gargždiškiai žais vasario 11 d. namuose su autsaidere "Vievio žiedo" komanda.