Klaipėdos "Viesulo" gimnasčių pergalės

Kaune vyko Lietuvos meninės gimnastikos suaugusiųjų grupinių pratimų, jaunių ir jaunučių asmeniniai čempionatai bei komandinės varžybos. Visose grupėse spindėjo Klaipėdos "Viesulo" sporto centro gimnastės - iškovoti visų spalvų medaliai.

Suaugusiųjų grupinių pratimų rungtyje "Viesulo" komanda net du kartus kilo ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio. Kiek kukliau pasirodė dvi kitos uostamiesčio komandos: "Spalvota žvaigždė" užėmė penktąją vietą, "Vakarė" - šeštąją vietą.

Tarp jaunių (gimusios 2007 m.) pratimų su lanku varžybų čempione tapo "Viesulo" gimnastė Izabelė Macevičiūtė (trenerė Valentina Bagrijeva ir Viktorija Petrova). Trečiąją vietą iškovojo "Viesulo" gimnastė Živilė Vitkutė (tr. Dovilė Vilnonė).

Tarp jaunučių (gimusios 2008 m.) asmeniniame čempionate daugiakovės varžybose sidabro medalį iškovojo Ugnė Madzajutė (tr. D. Vilnonė).

Komandinėse daugiakovės varžybose bronzos medaliai atiteko Skaistei Razokaitei (tr. V. Bagrijeva ir V. Petrova) ir Nedai Vaivadaitei (tr. Julija Simonaitienė).

Čempionatui sportininkes ruošė "Viesulo" sporto centro trenerės Rasa Vaserienė, Sandra Žilinskienė, Juta Aliukonienė, Natalja Jakovleva, V. Bagrijeva, V. Petrova, J. Simonaitienė ir D. Vilnonė.