Klaipėdos tvirtarankiams - 11 medalių

Klaipėdoje vykusiame tradiciniame tarptautiniame rankų lenkimo turnyre, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, rankos tvirtumą išbandė 58 rankų lenkikai iš įvairių Lietuvos miestų.

Turnyras vyko Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10). Klaipėdiečiai iškovojo 11 medalių.

Nugalėtojais skirtingose svorio grupėse tapo Ingrida Šidlauskienė (iki 60 kg), Dovydas Razminas (iki 70 kg), Deivydas Rimkus (iki 100 kg) ir Saulius Abromaitis (per 110 kg).

Antrąsias vietas iškovojo Gintaras Morkūnas (iki 80 kg) ir Marius Cucumas (iki 100 kg).

Bronzos medaliais pasipuošė Paulius Morkūnas (iki 90 kg) ir Kęstutis Bertašius (iki 100 kg).

Absoliučios kategorijos kairės rankos varžybose antras liko S. Abromaitis, dešinės rankos varžybose vicečempiono laurai atiteko M. Cucumui, bronzos medalis - D. Rimkui.

Anot tvirtarankių, šventes galima švęsti sportuojant. "Lietuviai turi tvirtas rankas ir charakterį, tai jie įrodė gindami savo valstybės nepriklausomybę. Visuomet džiugu paminėti Vasario 16 dieną sportuojant. Džiugu, kad mūsų komandai daug padeda Audrius Šopis", - kalbėjo Klaipėdos sportininkai.

Pasak Lietuvos rankų lenkimo federacijos generalinio sekretoriaus klaipėdiečio Manto Ašmono, Klaipėdos tvirtarankiai dar kartą įrodė, kad yra tarp lyderių.

"Šis turnyras Klaipėdoje vyksta jau daugybę metų. Tęsime tradicijas ir toliau", - sakė vienas iš renginio organizatorių M. Ašmonas.