Klaipėdos plaukikai skynė pergales Anykščiuose

Anykščiuose vykusiame Lietuvos plaukimo čempionate (25 m baseine) prizininkų laurus iškovojo trys klaipėdiečiai Igoris Kozlovskis, Inga Šukytė ir Evelina Rudytė.

Daugkartinis šalies rekordininkas (vaikinų iki 17 m.), 2010 m. Baltijos šalių čempionato nugalėtojas ir prizininkas, 2010 m. Europos čempionato dalyvis, pasaulio taurės Berlyne finalininkas I. Kozlovskis Anykščiuose iškovojo 3 aukso medalius.

Šis Liubovės Panasiuk auklėtinis neturėjo lygių, plaukdamas 200 m krūtine (nuotolį įveikė per 2 min. 13,73 sek. - šis rezultatas jam garantavo vietą geriausių visų varžybų plaukikų trejete), taip pat 100 kompleksiniu plaukimu ir 400 laisvu stiliumi.

Michailo Doviakovskio auklėtinė I. Šukytė iškovojo taip pat 3 medalius, tačiau visus skirtingų spalvų. Ši Baltijos šalių čempionato prizininkė neturėjo lygių 50 nugaros plaukimo varžybose, 200 m tuo pačiu plaukimo stiliumi įveikė antra, o 100 m - trečia.

Dviem sidabro medaliais pasipuošė Natalijos Gurkovos ir Artiomo Zaicevo auklėtinė E. Rudytė. Ji sužibėjo 100 ir 200 m kompleksinio plaukimo varžybose.

Iš viso pirmenybėse varžėsi 14 klaipėdiečių. Kiti jų geriausiu atveju pateko tik į geriausųjų septintukus.