Klaipėdos plaukikai gerino šalies rekordus

Anykščiuose vykusiame atvirajame Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseino takeliuose net keturis Lietuvos iki 17 metų vaikinų rekordus užfiksavo Klaipėdos "Gintaro" sporto centro auklėtiniai.

Du rekordus asmeninėse rungtyse pagerino Danilas Pancerevas (200 m kompleksu nuplaukė per 2 min. 1,65 sek., 50 m laisvu stiliumi įveikė per 23,19 sek.). Taip pat jis kartu su Danieliu Kvederiu, Martinu Tretjaku, Nojumi Skiručiu ir Jonu Jokšu užfiksavo ir du rekordus estafečių varžybose (4 x 200 m laisvu stiliumi - 17 min. 42,96 sek., 4 x 100 m kompleksu - 3 min. 50,57 sek.).

Nereikia pamiršti ir to, kad 15-metis D. Pancerevas prieš daugiau nei mėnesį Japonijoje "Tokyo Open 2019" plaukimo varžybose (50 m baseine) pagerino dar vieną Lietuvos vaikinų iki 17 metų rekordą (100 m peteliške įveikė per 55,14 sek.).

Šis Jandros Bogužienės auklėtinis 2019 metais įvykdė Lietuvos plaukimo meistro normatyvą, pagerino vieną Lietuvos vaikinų iki 15 m. rekordą, šešis Lietuvos vaikinų iki 17 m. rekordus, tapo Baltijos šalių čempionu ir prizininku, "Nordic" čempionato nugalėtoju ir prizininku, iškovojo kelialapį ir varžėsi Europos jaunimo olimpiniame festivalyje.

Grįžtant prie Anykščiuose vykusių pirmenybių, reikia pasidžiaugti ir kitų "Gintaro" sporto centro auklėtinių pasiekimais. Arti medalių buvo Edvinas Česnakas, Evaldas Babakinas, Mantas Kedeckas, Vilius Srėbalius, Aistė Slatkevičiūtė, Aušrinė Bakutytė ir Ieva Evaltaitė.

Šios pirmenybės buvo skirtos Lietuvos plaukimo 95-mečiui paminėti. Dalyvavo 330 plaukikų. Klaipėdai iš viso atstovavo 16 "Gintaro" sporto centro plaukikų.