Klaipėdos pareigūnas - Pasaulio meistrų žaidynių prizininkas

Rugpjūčio 1-11 dienomis Turine (Italija) vyko Pasaulio meistrų žaidynės (World Masters Games of 2013). Daugiau kaip 900 dalyvių iš 36 pasaulio valstybių rungėsi baidarių ir kanojų plaukimuose. Nemažą delegaciją sudarė ir iš Lietuvos atvykę baidarių - kanojų irklavimo meistrai. Kepinant 36-38 laipsnių karščiui, Lietuvos atstovai garbingai kovojo su labiau prie karštų oro sąlygų pripratusiais varžovais iš kitų šalių.

Išskirtinai didžiulė konkurencija vyko tarp baidarininkų 40, 45, 50 metų amžiaus grupėse. Norint startuoti finaliniuose plaukimuose, šiose amžiaus grupėse tekdavo įveikti ne tik atrankinius plaukimus, bet ir po 4 pusfinalius, iš kurių tik po 2 pirmuosius sportininkus patekdavo į finalą. Tarp 49 dalyvių 1000 metrų rungtyje vienviete baidare startavęs Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinės viršininkas Sigitas Bulovas užėmė 5-vietą, už jį greitesni šį kartą buvo Vokietijos, Italijos, Ispanijos ir Belgijos atstovai.

Keturviete baidare 200 bei 1000 metrų distancijose pirmąsias vietas laimėjo Sigitas Bulovas bei Panevėžio apskrities VPK Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėja Aleksandra Čechova.

Dviviete baidare 1000 metrų distancijoje Sigitas Bulovas kartu su Vidu Kupčinsku iš Kauno užėmė antrąją vietą.

Dviviete baidare mišrių įgulų grupėje 1000 metrų distancijoje Sigitas Bulovas kartu su Aida Vilimiene iš Klaipėdos užėmė antrąją vietą.