Klaipėdos „Neptūnas” sutriuškintas Utenoje

Visas rungtynes atsilikinėjęs Klaipėdos „Neptūnas” patyrė pralaimėjimą prieš Utenos „Juventus” 58:98 (17:22, 13:24, 16:29, 12:23).

Rungtynių pradžioje Neptūno krepšininkai nesugebėjo sulaikyti Juventus tritaškių metimų – per pirmąsias 4 minutes šeimininkai pataikė 3. Visgi atsigavę po šalto dušo, klaipėdiečiai mažino deficitą. Po Martyno Mažeikos taiklaus tritaškio metimo, skirtumas tarp komandų ištirpo iki dviejų (17:19).

Neptūno bėdos prasidėjo antrajame kėlinyje. Šeimininkai įgiję dviženklį pranašumą atgal nesidairė, o Klaipėdos komandos puolimas buksavo. Pirmoje rungtynių pusėje svečių baudų metimų taiklumas siekė vos 42 proc., o šeimininkai atkovojo dešimčia daugiau kamuolių.

Po ilgosios pertraukos Juventus apsukų nemažino, o skirtumas tarp komandų dar labiau didėjo. Po taiklaus Džiugo Slavinsko tritaškio metimo, uostamiesčio komandos deficitas sumažėjo iki 20 (39:59). Visgi per likusį ketvirčio laiką svečiams pavyko sukrapšyti vos 7 taškus, Utenos komanda atsakė savais 16 taškų, o pastaroji komanda įgijo rekordinę 29 taškų persvarą.

Neptūno agonija tęsėsi ir paskutiniajame ketvirtyje. Nieko puolime nuveikti nesugebėję klaipėdiečiai patyrė didžiausią sezono pralaimėjimą (58:98).

Šiose rungtynėse Neptūno” komandai fatališkai nekrito metimai – vos 32 proc. iš žaidimo ir 45 proc. nuo baudų metimo linijos.

Utenoje dėl traumų ir įvairių sužeidimų nežaidė Tadas Pažėra, Klaidas Metrikis ir Aidas Einikis. O vos dvi minutes sužaidęs Benas Griciūnas taip pat buvo priverstas palikti rungtynes dėl patirtos traumos. Jau artėjantį sekmadienį klaipėdiečiai bandys reabilituotis išvykos rungtynėse prieš Prienų Cbet”.

Neptūnas”: Džiugas Slavinskas 13, Martynas Mažeika 9, Matas Jogėla ir Žygimantas Janavičius – po 7.

Juventus”: Mindaugas Kupšas 26, Bryantas Crawfordas 19, Gintautas Matulis ir Marius Runkauskas – po 14, Ignas Vaitkus 11.