Klaipėdos lengvaatlečių pergalės Estijoje

Rugpjūčio 1-2 dienomis Pernu (Estija) vyko Baltijos šalių jaunimo ir jaunių komandiniai čempionatai, kuriuose kartu su Lietuvos rinktinės nariais puikiai mūsų šalies garbę gynė ir septyni Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) auklėtiniai.

Jaunimo varžybose rutulio stūmimo rungties nugalėtoju tapo Valerijaus Murašovo auklėtinis Dominykas Čepys.

Šuolio į tolį varžybose arti medalio - penktas - buvo Povilas Šiliauskas (treneris Edmundas Norvilas).

Jaunių amžiaus grupės varžybose net trys LAM auklėtiniai iškovojo antrąsias vietas. Tai - 100 m barjerinio bėgimo atstovė Gabija Klimukaitė (treneriai tėvas ir sūnus Donatai Senkai), 400 m barjerinio bėgimo atstovė Gustė Jonikaitė (treneris Mindaugas Reinikovas) ir ieties metikas Tautvydas Burauskas (treneris Algimantas Pleskys).

Įdomu tai, kad šie trys jaunių amžiaus grupės atstovai pagerino savo asmeninius rekordus.

Dar arti medalių liko Raminta Stankutė (šuolis su kartimi - 4 vieta) ir Satera Balčaitytė (šuolis į aukštį ir šuolis į tolį - 6-os vietos). Abi jas treniruoja Alvydas Šilauskas.