Klaipėdos laisvūnams - 10 medalių

Klaipėdos laisvųjų imtynių atstovai Panevėžyje vykusiame šalies čempionate iškovojo net dešimt medalių. Ant klaipėdiečių krūtinių sužibo po tris aukso ir bronzos bei keturi sidabro medaliai.

Pirmoji vaikinams pavyzdį parodė vienintelė čempionate dalyvavusi mūsų miesto dailiosios lyties atstovė Kornelija Zaicevaitė. Ji svorio iki 59 kg grupėje iškovojo antrąją vietą, nusileidusi tik daugkartinei Lietuvos čempionei šiaulietei Indrei Bubelytei.

Iš viso merginų varžybose dalyvavo 50 dalyvių. Šįkart nuspręsta leisti dalyvauti ne tik lietuvaitėms, bet ir artimų šalių: Lenkijos, Ukrainos ir Latvijos, atstovėms.

K. Zaicevaitės sėkmės įkvėpti vieną po kito laurus skynė ir Klaipėdos sporto centro vaikinai.

Svorio iki 55 kg grupėje lygių neturėjo Šarūnas Jurčys, finale pranokęs savo treniruočių draugą klaipėdietį Tomą Barasevičių.

Pastarasis atletas visus nustebino kovoje dėl patekimo į finalą pranokęs atstovą iš Raseinių Titą Griševičių, kuris buvo vadinamas dvikovos favoritu.

Svorio iki 66 kg grupėje dalyvavęs vienintelis klaipėdietis Gvidas Rubežius pelnė bronzos medalį.

Kur kas gausesnės (net 8 sportininkai) mūsų miesto pajėgos varžėsi svorio iki 74 kg grupės varžybose, tad nenuostabu, kad čia iškovoti visų spalvų medaliai. Finale susitiko patirtis ir jaunystė - Valdas Visagorskis su Arnu Draugeliu. Šįkart pergalę po įtemptos kovos šventė jaunasis klaipėdietis A. Draugelis. Trečiąją vietą iškovojo Paulius Zaicevas.

Svorio iki 84 kg varžybose lygių neturėjo Edgaras Voitechovskis, finale įveikęs vilnietį Giedrių Morkį.

Sunkiasvorių atletų (iki 120 kg) grupėje antras liko Mindaugas Rumbutis, trečias - Jonas Rudavičius.

"Mindaugas anksčiau nuolat kovodavo svorio iki 96 kg grupėje ir buvo lyderis, o šįkart jis išbandė jėgas sunkesnių atletų grupėje. Tai jam nauja patirtis", - kalbėjo Klaipėdos laisvųjų imtynių treneris Sergejus Kasimovas.

Didžioji dalis šių prizines vietas iškovojusių klaipėdiečių ruošiasi dalyvauti Europos laisvųjų imtynių čempionate, kuris vyks kovo 15-20 dienomis Gruzijoje, Tbilisyje.

"Iki šio čempionato dar planuojame surengti tris treniruočių stovyklas Ukrainoje, Baltarusijoje ir Lenkijoje. Nežadame sėdėti sudėję rankų, dirbame ir intensyviai ruošiamės naujiems iššūkiams. Sieksime garbingai ginti Klaipėdos vardą", - pabrėžė S. Kasimovas.

Klaipėdos komandą šiam čempionatui ruošia trenerių brigada: S. Kasimovas, Vytautas Baltuonis, Andrejus Iljinas, Vytas Čiumakovas ir Olegas Voitechovskis.