Klaipėdos „Koralas“ parbloškė Mažeikių „VIP“

Lietuvos salės futbolo aukščiausioje A lygoje („Betsafe-Futsal A lyga“) vasario 17 d., šeštadienį Klaipėdos „Koralo” ekipa namie sutiko oponentus iš Mažeikių – „VIP” komandą.

Šiame sezone klubai jau spėjo sužaisti vienerias tarpusavio rungtynes, kuriose po neįtikėtinai atkaklios kovos ir įvarčio kone paskutinę dvikovos sekundę mažeikiškiai rungtyniaudami namuose išplėšė lygiąsias, o galutinis rezultatas švieslentėje fiksavo rezultatą 3:3 (1:1). Tokio paties scenarijaus „VIP” komanda nepakartojo.

„Koralo” futbolininkai pirmąjį susitikimo įvartį pasiekė 12-ąją pirmojo kėlinio minutę, kurio autorius Donatas Surblys. Vos po kelių akimirkų, rezultatą padvigubino Paulius Juška. Visgi "sausų" vartų pirmoje mačo dalyje klaipėdiečiai neišsaugojo.

20-ąją min. „VIP” atstovas Antanas Bulošas sušvelnino rezultatą 1:2.

Po pertraukos „Koralas” pasižymėjo dar trissyk, o įvarčius pelnė: Germanas Jezerskij, Donatas Stankevičius bei Erikas Vainoras. Tuo tarpu antrąjį Mažeikių „VIP” įvartį pasiekė Deividas Gineitis. Galutinis rezultatas 5:2(2:1).

Pasibaigus XIII-ajam „Betsafe-Futsal A lygos“ turui, klaipėdiečiai su 26 taškais turnyrinėje lentelėje tvirtai žengia trečiojoje pozicijoje. 12 taškų per tiek pat rungtynių surinkęs "VIP" klubas - devintas.

Prieš keletą dienų Klaipėdos „Koralo” futbolininkai prasibrovė į Lietuvos salės futbolo („Betsafe-Futsal“) taurės pusfinalį.

Ketvirtadienio vakarą, vasario 15 d., kaimyniniame Gargždų mieste sužaistos „Betsafe – Futsal“ taurės 1/4-finalo rungtynės su vietos Gargždų „Bangos” komanda.

Dvikovos metu „Koralo” ekipa pasiekė net 13 įvarčių. Šeimininkai į tai atsakė trimis tiksliais smūgiais.

Rungtynių svarba buvo didžiulė, taigi didžiuojamės Klaipėdos „Koralo” vyrais, kurie aikštėje buvo tikri profesionalai ir sugebėjo išlaikyti šimtą procentinę koncentraciją visas 40 žaidimo minučių.

„Betsafe – Futsal“ taurės pusfinalio varžovas paaiškės per kelias savaites, burtų traukimo ceremonijos metu.