Klaipėdos karatistams - per šimtą medalių

Klaipėdos karatistai sėkmingai gynė mūsų miesto garbę Vilniuje vykusiame tarptautiniame karatė kiokušin turnyre. Sostinės "Jeep" arenoje varžėsi beveik 1 000 jaunųjų kovotojų iš 20 šalies miestų, 32 Lietuvos klubų, taip pat svečiai iš Latvijos ir Baltarusijos. Klaipėdiečiai iš viso iškovojo net 121 medalį.

Įspūdingai šiame turnyre pasirodė Klaipėdos "Shodan" karatistai. Jų sąskaitoje - net 118 medalių (34 aukso, 35 sidabro ir 49 bronzos).

Čempionais skirtingose svorio ir amžiaus grupėse tapo Jonas Skarbalius, Vykintas Kubilius, Mingailė Simaitytė, Aistė Butvydaitė, Agota Marija Granickaitė, Matas Mockus, Mia Beata Jaugelavičiūtė, Gertrūda Bendinskaitė, Gabija Kniežaitė, Denas Razmas, Artiom Brianskij, Goda Surgautaitė, Deimantė Domeikytė, Karina Davydova, Gerda Tėvelytė, Ąžuolas Valčiukas, Julius Antonovičius, Joshua Jakštas, Augustas Ambrazaitis, Povilas Mačiuitis, Simonas Mataitis, Kajus Masijauskas, Titas Vapsva, Dovydas Bušnevas, Ignas Simonavičius, Gintarė Šarkauskaitė, Aras Kazakevičius, Danil Grigorjev, Titas Jankūnas, Martynas Jonelis, Dominykas Riauba, Gytis Petkus, Denisas Sereckis ir Artūras Kuzminskas.

Kito Klaipėdos karatė klubo "Tensho" atstovai į šias varžybas delegavo 5 sportininkus, iš kurių trys tapo prizininkais: čempiono laurais džiaugėsi Renaldas Monstavičius, sidabro medaliu pasipuošė Augustė Monstavičiūtė ir bronza atiteko Medai Balionytei.

Po varžybų jaunieji sportininkai atgavo jėgas "Vichy" vandens pramogų parke.