Klaipėdos imtynininkai - geriausi

Panevėžyje vyko Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių sporto žaidynių finalinės varžybos. Jose Klaipėdos sporto centro atstovai iškovojo pirmąją komandinę vietą.

Klaipėdiečiai, surinkę 533,5 taško, beveik 100 taškų skirtumu aplenkė antrąją vietą užėmusią Vilniaus miesto pirmąją komandą.

Mūsų miesto laisvųjų imtynių komanda iškovojo 8 medalius: 3 aukso, 4 sidabro ir vieną bronzos.

Čempionais savo svorio grupėse tapo Artiomas Novikovas (iki 69 kg), Andrius Mažeika (iki 76 kg) ir Denis Nedoboras (iki 100 kg). Antrąsias vietas iškovojo Andrejus Maksimovas (iki 46 kg), Dovydas Bušeckas (iki 58 kg), Dmitrijus Orlovas (iki 63 kg) ir Simas Petrutis (iki 76 kg). Bronzos medalį pelnė Neilas Zubas (iki 85 kg).

Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Olegas Voitechovskis, Andrejus Iljinas ir Vytautas Baltuonis.