Klaipėdos dviratininkai - tarp lyderių

Utenoje vykusiose daugiadienių dviratininkų jaunučių Lietuvos pirmenybėse laurus skynė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtiniai - iškovota krūva medalių.

Pirmajame 57 km etape nugalėtoju tapo Sijandas Šereiva, atkarpą įveikęs per 1 val. 31,47 min. Už jo nugaros liko komandos draugai Edvinas Mikašauskas ir Rojus Adomaitis.

Kitą dieną vykusiame antrajame etape 10 km asmeninėse lenktynėse iš klaipėdiečių geriausiai sekėsi Rojui Adomaičiui, iškovojusiam antrąją vietą (13 min. 50,4 sek.). Nugalėjo vilnietis Artūras Lajevskis (13 min. 32,6 sek.).

Trečiąjame etape vėl dominavo klaipėdietis S. Šereiva, 44 km įveikęs per 1 val. 8,25 min.

Antras buvo šiaulietis Ignas Ambrazas, trečias - klaipėdietis Romas Zubrickas, ketvirtas - taip pat mūsų miesto atstovas Zigmas Derkintis.

Ketvirtąjį etapą (74 km) pirmasis įveikė klaipėdietis R. Adomaitis (1 val. 48,11 min.).

Po trijų varžybų dienų nugalėtoju bendroje įskaitoje tapo R. Adomaitis, 147 km įveikęs per 4 val.44,03 min.

Antras liko komandos draugas S. Šereiva, atsilikęs 21 sek. Beje šis sportininkas nugalėjo aktyviausio dviratininko klasifikacijoje ir pasipuošė raudonais marškinėliais.

Komandinėje įskaitoje Klaipėdos "Viesulo" sporto centro komanda nugalėjo be didesnės konkurencijos - varžovus iš Panevėžio aplenkė 6,16 min.

Klaipėdos sportininkus varžyboms ruošė treneriai Artūras Šiugždinis, Vaclovas Šiugždinis ir Edmundas Zakaras.