Klaipėdoje - net 607 teniso kovos

Klaipėdoje, „Kredito garanto” teniso arenoje, finišavo 2018- 2019 metų teniso turnyras „DSmile” taurė 2019”. Iš viso varžėsi per 80 teniso entuziastų.

Nuo spalio mėnesio įvyko net 607 susitikimai.

Varžybos vyko 4 grupėse: moterų („Smile” lyga, 20 dalyvių), vyrų („light” - pradedantieji, 23 dalyviai), vyrų („hard” - sportuojantieji iki 5 metų, 18 dalyvių ir vyrų („masters”, be apribojimų, 16 dalyvių).

„Smile” grupės nugalėtoja tapo Natalja Šigajeva. Ji finale 3/6, 6/4, 10/6 nugalėjo Ramunę Gaubienę. Trečiąją vietą iškovojo Indrė Narvilė. Paguodos turnyrą tarp dailiosios lyties atstovių laimėjo Viktorija Maslabojeva.

„Light” grupės nugalėtoju tapo Viktoras Stonkus. Jis finale rezultatu 6/2, 6/3 įveikė Tomą Bytautą. Trečias liko Arnas Januška. Paguodos turnyro nugalėtojas - Donatas Žegunis. „Hard” grupės finale Tomas Šilgalis finale 6/7, 6/4, 10/8 palaužė Rimvydą Pūžą. Trečioji vieta atiteko Povilui Lengvinui.

Paguodos turnyro lyderis - Žanas Kulakauskas. „Masters” grupėje nenugalimas buvo Jevgenijus Grigorenka. Jis finale 6/4, 6/4 įveikė Gytautą Aukselį. Trečias liko Nerius Bendinskas. Paguodos turnyro nugalėtojas - Rimvydas Pūžas.

Turnyro organizatorius Tomas Butvilas džiaugėsi gražiomis kovomis ir dėkojo „DSmile” ir „Eola” savininkams Lukui Baranauskui ir Žilvinui Skečioniui už įsteigtus turnyro prizus.