Kauno „Žalgiris“ suklupo Madride

Kauno „Žalgirio“ (14/12) krepšininkams nepavyko iškovoti antrosios pergalės Eurolygoje šią savaitę. Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje rezultatu 58:70 (13:21, 18:15, 11:15, 16:19) nusileido Madrido „Real“ (16/10) ekipai.

Madrido krepšininkiai per 40 minučių nemetė nė vieno baudos metimo. Tuo metu žalgiriečiai metė 12 ir visus pataikė.

„Real“ rungtyniavo be Rudy Fernandezo, Jeffery Tayloro ir Sergio Llullo. „Žalgiris“ Madride vertėsi be Artūro Milaknio.

Paulius Jankūnas pirmą kartą šį sezoną pasiekė dviženklį rezultatyvumą – per 23 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Dvikovą sėkmingomis dviejų taškų vertės atakomis pradėjo Rokas Jokubaitis, Augustine‘as Rubitas ir Nigelas Hayesas – 6:2. Tuomet keturias minutes žalgiriečiams nepavyko pelnyti taškų ir jau teko vytis varžovus – 6:12. Kėlinuko pabaigoje du taškus pridėjo Marius Grigonis, o Paulius Jankūnas pelnė penkis iš eilės – 13:21.

Du baudų metimus sumetė P. Jankūnas, N. Hayesas smeigė du tolimus metimus, o Martinas Gebenas įdėjo iš viršaus – 23:28. Dvi minutes kauniečiai vėl negalėjo pelnyti taškų ir įgijo dviženklį deficitą – 23:34. Dvitaškį realizavo R. Jokubaitis, o šešis taškus prieš pertrauką surinko Thomasas Walkupas – 31:36.

Nerezultatyviai prasidėjusiame trečiame ketvirtyje pirmuosius „Žalgirio“ taškus metimu iš vidutinio nuotolio prie komandos sąskaitos pridėjo T. Walkupas, A. Rubitas sumetė baudų metimus, o N. Hayesas smeigė trečią savo tritaškį – 38:39. Savo taškų sąskaitą spėjo atsidaryti ir Lukas Lekavičius, o P. Jankūnas sumetė dar du baudų metimus – 42:51.

Po du taškus lemiamo ketvirčio pradžioje įmetė L.Lekavičius ir Joffrey Lauvergne, tačiau likus žaisti kiek daugiau nei šešias minutes deficitas vėl buvo dviženklis – 46:59. Po keturis taškus sumetė M. Grigonis, P. Jankūnas ir L. Lekavičius, tačiau pavyti varžovų nepavyko – 58:70.

„Real“: G. Deckas 14 (6 atk. kam.), J. Carrollas 12, T. Thompkinsas 12.

„Žalgiris“: P. Jankūnas 13 (7atk. kam.), N. Hayesas 11, T. Walkupas 8, L. Lekavičius 8, M. Grigonis 6, R. Jokubaitis 4, A. Rubitas 4, M. Gebenas 2, J. Lauvergne 2, S. Vasturia 0.