„Kauno Žalgiris“ atsirevanšavo "Atlantui"

Lietuvos futbolo A lygos čempionato aštuntojo turo rungtynėse šeštadienį „Kauno Žalgiris“ savo aikštėje 2:1 (1:0) įveikė Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus.  Nugalėtojams įvarčius pelnė Joao Figueiredo (16 min.) ir Pijus Širvys (87), o rezultatą sušvelnino Klaipėdos klubo žaidėjas Vytautas Lukša (90+4).

Po šios pergalės Mindaugo Čepo auklėtiniai pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą bei savo sąskaitoje turi jau 15 taškų.

16-ąją susitikimo minutę „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Deividas Šešplaukis iš gilumos atliko perdavimą už varžovų gynėjų nugarų, o ten vienas prieš vartininką likęs Joao Figueiredo neklydo ir išvedė savo komandą į priekį.

Sužaidus apie dešimt minučių antroje rungtynių pusėje „Atlanto“ futbolininkas Vytautas Lukša iš krašto kėlė kamuolį į baudos aikštelę, o šis atsimušė nuo virpsto.

Antrojo kėlinio metu atlantiečiai ilgiau kontroliavo kamuolįį, tačiau netrukus žalgirietis Pijus Širvys įmušė antrąjį įvartį.

Jau per pridėtą teisėjo laiką, „Atlanto“ veteranas Vytautas Lukša atliko puikų baudos smūgį ir sušvelnino atsilikimą.