Karatė čempionate geriausiai pasirodė "Shodan" auklėtiniai

Tauragėje vykusio Lietuvos vaikų (iki 12 metų) kiokušin karatė čempionato komandų įskaitoje visus varžovus pranoko Luko Kubiliaus vadovaujamo Klaipėdos klubo "Shodan" auklėtiniai. Jie iš viso iškovojo net 24 medalius - penkis aukso, devynis sidabro ir 10 bronzos.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus "Ippon" su 13 apdovanojimų (4 aukso, 4 sidabro, 5 bronzos). Taip pat keturiomis pirmosiomis vietomis džiaugėsi Kuršėnų "Dao" klubas, prie aukso medalių pridėjęs ir vieną sidabrinį. Po tris savo auklėtinius ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio išvydo du sostinės klubai - "Budora" ir "Energijos smūgis". Tiesa, "Budoros" auklėtiniai dar užėmė tris antrąsias ir keturias trečiąsias vietas, o "Energijos smūgio" sportininkams trofėjų kolekciją pavyko papildyti tik dviem sidabro medaliais.

Po du aukso medalius čempionate iškovojo "Energija", "Tornadas", "Galaktikaa" ir "Kariai", po vieną - "Okinava", "Shodan Palanga", "Rifas", "Taurus", "Toshi", "Mohikanas", "Takas", "Shin", "Tensho" ir "Osu".

Iš viso prizines vietas Tauragėje užėmė net 31 klubo atstovai.

Čempionate dalyvavo 350 sportininkų iš 40 klubų.