"Juventus" krepšininkai nugalėjo "Lietuvos rytą"

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Utenos "Juventus" klubas savo žiūrovų akivaizdoje 81:74 (17:16, 23:25, 17:17, 24:16) nugalėjo Vilniaus "Lietuvos ryto" ekipą.

Atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 58:57, bet ketvirtajame kėlinyje "Juventus" įgijo 6 taškų persvarą (76:70). Nors "Lietuvos rytas" dar buvo priartėjęs iki dviejų taškų (74:72), tikslūs Gyčio Sirutavičiaus baudų metimai leido šeimininkams išsaugoti pergalingą rezultatą.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Džamaras Digsas (Jamar Diggs), 15 - Gytis Sirutavičius, 14 - Vytautas Šulskis, 12 - Vaidas Čepukaitis, 11 - Spenseris Parkeris (Spencer Parker).

"Lietuvos ryto" gretose 22 taškus surinko Deividas Loganas (David Logan), 14 - Artūras Gudaitis, 12 - Koris Fišeris (Corey Fischer).

"Lietuvos rytas" (6 pergalės/2 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o "Juventus" (3/5) ekipa yra aštunta.