Jevgenijus Šuklinas pasaulio čempionate - ketvirtas, o baidarininkas Ignas Navakauskas - penktas

Kanojininkas J. Šuklinas pasaulio čempionate - ketvirtas, o baidarininkas I. Navakauskas - penktas
Duisburgas, rugsėjo 1 d. (ELTA).

Duisburge (Vokietija) surengto pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas liko ketvirtas. Olimpinį vicečempioną nuo medalio skyrė 0,118 sek.

Nugalėjo Azerbaidžano atstovas Valentinas Demjanenka (38,462 sek.). Sidabras atiteko rusui Ivanui Štyliui (38,717 sek.), o bronza - ispanui Alfonsui Denavidesui (Alfonso Denavides, 39,060 sek.).

27-erių metų J. Šuklinui geriau pasirodyti sutrukdė prastas startas.

Šioje rungtyje dalyvavo 38 kanojininkai.

Triskart Europos čempionas J. Šuklinas 2006, 2007 ir 2009 metų pasaulio pirmanybėse pelnė bronzos medalius.

Vienviečių baidarių varžybų 200 m distancijoje Ignas Navakauskas užėmė penktąją vietą.

Nugalėjo švedas Peteris Estriomas (Peter Oestroem) - 34,644 sek. Antrąją vietą užėmė Kanados, trečiąją - Ispanijos, o ketvirtąją - Ekvadoro atstovai.

23-ejų metų lietuvį nuo medalio skyrė 0,113 sek.

Šioje rungtyje dalyvavo 48 baidarininkai.

Dviviečių kanojų varžybų 200 m distancijos (25 įgulos) B finale Raimundas Labuckas ir Henrikas Žustautas finišavo antri ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą.

Dviviečių baidarių varžybų 200 m distancijos (29 įgulos) B finale Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas finišavo treti ir galutinėje įskaitoje liko dvylikti.

Šeštadienį dviviečių baidarių varžybų 1000 m distancijos (30 įgulų) B finalą laimėjo Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas. Jie galutinėje įskaitoje užėmė dešimtąją vietą.

Dviviečių kanojų varžybų 1000 m distancijos B finale (26 įgulos) J. Šuklinas ir Tomas Gadeikis liko paskutiniai, devinti. Jie galutinėje įskaitoje užėmė 18-ąją vietą.