Jaunųjų tenisininkų kovos

Skulptūrų  parko teniso aikštyne vyko "Raudonojo korto" sezono atidarymo turnyras.

Pirmąją vietą iškovojo Gabrielius Dulinskas, antrąją vietą - Jokūbas De Grootas, trečiąją - Mykolas Radušis.Paguodos turnyre triumfavo Jonas Stračkaitis.

Taip pat Kaune vyko 1 kategorijos "Valio Cup" teniso turnyras. Jame puikiai startavo teniso desantas iš Klaipėdos.

U 12 grupėje Julius Aleksandrovas tapo absoliučiu čempionu - individualiose varžybose ir poroje su vilniečiu Žilvinu Mickumi.

U14 grupėje Liepa Mockutė liko antra. U14 berniukų grupėje Edas Butvilas iškovojo antrąją vietą.

Dvejetų turnyre Edas poroje su kauniečiu Osvaldu Borketu neturėjo sau lygių, Benas Uldukis su Kasparu Poška iš Kauno liko antri, o Maksimas Sadovskis poroje su vilniečiu R. Avtiomonovu - treti.