Iš Europos čempionato - su tuzinu medalių

Klaipėdos karatė kiokušin "Shodan" ir "Okinavos" atstovai iš Čekijos sostinėje Prahoje vykusio Europos jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunimo (U20) karatė kiokušin čempionato grįžo su visų spalvų medaliais.

"Shodan" karatistų iškovotų medalių kraityje - 4 aukso, 2 sidabro ir 6 bronzos apdovanojimai.

Geriausiai jaunučių varžybose sekėsi Marijai Sekundai, kuri neturėjo lygių sunkiausioje merginų (per 65 kg) svorio kategorijoje.

Šioje svorio kategorijoje tarp jaunučių taip pat labai sėkmingai kovojo ir bronzos apdovanojimą iškovojo shodanietė Kornelija Klastaitytė.

Tarp vaikinų bronzos medalius iškovojo Elijus Kučinskas (iki 60 kg) ir Arnoldas Žvinklys (iki 75 kg).

Tarp jaunių Europos čempionėmis tapo Darija Adomaitytė (iki 55 kg) ir Julija Balčiūtė (per 65 kg). Pastaroji Senojo žemyno pirmenybėse lygių neturi jau trečius metus iš eilės.

Tarp jaunių bronzos medaliu pasipuošė praėjusių metų Europos čempionė Guoda Pakalniškytė (iki 65 kg).

Tarp jaunimo čempione tapo Marija Kubiliūtė (per 65 kg), vicečempionių laurais džiaugėsi Ieva Budrytė (per 65 kg) ir Viktorija Zibarova (iki 65 kg).

Bronzos medaliai šioje amžiaus grupėje atiteko Ronaldui Rusiui (iki 70 kg) ir Matui Jonauskui (Kata - technikos demonstravimo rungtis).

Iš "Okinavos" atstovų Europos jaunučių čempionate nė vienas sportininkas medalių neiškovojo, tačiau puikiai pasirodė tarp jaunių ir jaunimo amžiaus grupės atstovų - iškovoti keturi medaliai (dalyvavo 6 šio klubo atstovai).

Matas Sasnauskas iškovojo Europos jaunių Kata (technikos demonstravimas) sidabro medalį, Rūta Vaicekauskaitė tapo šios rungties bronzos medalio laimėtoja.

Kumite (kovos) varžybose tarp jaunių "Okinavos" atstovė Kornelija Jankantaitė iškovojo sidabro medalį, o Edvinas Kolmogorovas tarp jaunimo kumite dalyvių tapo Senojo žemyno vicečempionu.