Indijos "Grand Prix" lenktynes laimėjo Sebastianas Vettelis

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato 17-ąjį etapą - pirmąsias Indijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą jau apgynęs vokietis Sebastianas Vettelis iš "Red Bull-Renault" komandos.

Tai - vienuoliktoji 24-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 21-oji per visą karjerą. S. Vettelis Indijoje startavo iš pirmosios pozicijos.

Antras finišavo 2009 metų čempionas britas Jensonas Buttonas ("McLaren-Mercedes"), trečias - ispanas Fernando Alonso ("Ferrari"), ketvirtas - australas Markas Webberis ("Red Bull-Renault"). Penktąją ir šeštąją vietas užėmė "Mercedes GP" komandos pilotai vokiečiai - atitinkamai Michaelis Schumacheris ir Nico Rosbergas.

Likus dviem etapams iki čempionato pabaigos, bendrojoje įskaitoje pirmaujantis S. Vettelis turi 374 taškus. Antrąją vietą užimantis J. Buttonas surinko 240 taškų. Trečiąją vietą užima F. Alonso, surinkęs 227 taškus. M. Weberis su 221 tašku yra ketvirtas. 18-asis čempionato etapas - Abu Dabio "Grand Prix" lenktynės - vyks lapkričio 13 dieną.