Igno Sargiūno tritaškis paskutinę pratęsimo sekundę lėmė Lietuvos 20-mečių pergalę

Izraelyje vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio čempionato trečiosiose D grupės rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė po pratęsimo 88:86 (18:13, 19:22, 19:21, 19:21, 11:11, 21:19) nugalėjo Graikijos komandą ir iškovojo antrąją pergalę.

Likus žaisti 15 sek. iki pratęsimo pabaigos, graikai pirmavo 86:83. Tuomet vienas iš Graikijos krepšininkų buvo nubaustas nesportine pražanga, o Arnas Velička realizavo du baudų metimus. Paskutinės atakos metu tritaškį prametė Marius Valinskas, bet kamuolį atkovojo A. Velička ir po jo perdavimo paskutinę sekundę pergalingą tritaškį pataikė Ignas Sargiūnas.

Donaldo Kairio treniruojamai Lietuvos ekipai 18 taškų pelnė Vitalijus Kozys (13 atk. kam.), 15 – I. Sargiūnas, 14 – A. Velička, po 10 – Lukas Uleckas bei Danielius Lavrinovičius.

Po šios pergalės Lietuvos rinktinė tapo grupės nugalėtoja. Aštuntfinalyje mūsiškiai žais su C grupėje visus tris mačus pralaimėjusia ir ketvirtoje pozicijoje likusia Latvijos komanda.