"Gintaro" plaukikų pergalės

Klaipėdos "Gintaro" sporto centro baseine vyko Lietuvos vaikų vasaros plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvavo per 200 jaunųjų plaukikų (24 komandos iš 8 miestų). Klaipėdai atstovavo net keturios komandos.

Arčiausiai prizinės vietos buvo pirmoji mūsų miesto komanda. Ji užėmė ketvirtąją vietą.

Šios komandos berniukai triumfavo 4x50 m kompleksinės estafetės varžybose (Evaldas Babakinas, Astijus Davidonis, Jogaila Baltramiejūnas ir Mykolas Česnakas).

E. Babakinas tarp geriausių visų varžybų berniukų liko šeštas. Jis triumfavo 100 m plaukimo nugara varžybose, o 50 m peteliškės plaukimo varžybose iškovojo sidabro medalį.

M. Česnakas nugalėtoju ir prizininku buvo estafečių varžybose, o tarp geriausių berniukų buvo dešimtas.

Dar estafečių varžybose prizines vietas iškovojo Jekaterina Dektiariova, Aleksandra Selezniovaitė ir Gytis Čepulis.

Mūsų prizininkus varžyboms ruošė šie treneriai: Jandra Bogužienė, Vanda Grigaitienė, Anžela Kovalenko, Diana Sadauskienė, Natalja Jurčiuk ir Romualdas Kazakevičius.