Geriausiai orientavosi "Verdenės" ir "Vėtrungės" moksleiviai

Baigėsi Klaipėdos moksleivių sporto žaidynių mero taurei laimėti orientavimosi sporto varžybos.
Šiais metais jos vyko Giruliuose prie TV bokšto. Kiekvienos mokymo įstaigos komandai pagal nuostatus galėjo atstovauti berniukų ir mergaičių komandos. Iš viso dalyvavo 40 berniukų iš 7 mokyklų ir 28 mergaitės taip pat iš 7 mokyklų.
Asmeninės įskaitos rungtyje berniukų grupei reikėjo įveikti 3,2 km trasą su 9 kontroliniais punktais.
Greičiausias buvo "Vėtrungės" gimnazijos moksleivis Edvinas Pocius, kurio rezultatas - 19 min. 9 sek. Antrą vietą užėmė Matas Kreišmonas iš "Verdenės" pradinės mokyklos (21 min. 43 sek.), o trečias finišavo Jonas Piktūrna ("Vėtrungės" gimnazija, 23 min. 4 sek.)
Susumavus komandinius rezultatus, pirmą kartą Mero taurę laimėjo "Verdenės" pagrindinės mokyklos atstovai M. Kreišmonas, Eimantas Zolubas, Adomas Danilevičius, Gediminas Usevičius ir Julius Šiaulys.

Antrieji liko "Pamario" vidurinės mokyklos auklėtiniai Stepan Jemeljanov, Konstantin Makarenkov, Henrijs Četverekovs, Konstantin Dokučiajev ir Aleksej Paltovskij. Trečią prizininkų pakylos laiptelį užėmė Simono Dacho pagrindinės mokyklos mokiniai Deividas Polianskij, Laimonas Augustinas, Arnas Mikalauskas, Gustas Vaidila ir Benas Paulikas.
Mergaitėms reikėjo surasti 6 kontrolinius punktus, kurie buvo išdėstyti 2,7 km ilgio trasoje.
Greičiausiai juos surado Laura Liulaitytė iš "Baltijos" gimnazijos (23 min. 17 sek.), nuo jos nedaug atsiliko ir antrą vietą užėmė Aurelija Pėžaitė iš "Vėtrungės" gimnazijos (24 min. 24 sek.), o kita šios mokymo įstaigos auklėtinė Gabrielė Bružaitė buvo trečia.
Šių merginos daug prisidėjo prie to, kad "Vėtrungės" gimnazija užimtų pirmąją vietą  komandinėje įskaitoje. Joms padėjo Vesta Valčiukaitė, Filomena Lobinaitė ir Gabrielė Sabaliauskaitė.

Antroje vietoje liko Baltijos gimnazistės L.Liulaitytė, Gintarė Rusilaitė, Ingrida Tupičenko ir Aušra Žaltauskaitė. Trečios – I. Simonaitytės pagrindinės mokyklos mokinės Arimantė Liekytė, Sandra Jakštaitė, Raminta Viržintaitė, Karolina Timofejeva ir Erlanda Rimeikaitė.