"Fortūna" namuose patyrė apmaudžią nesėkmę

Apmaudų pralaimėjimą Multigyn Moterų Baltijos šalių čempionate patyrė Klaipėdos „Fortūna“ (2-6), kuri namuose 72:75 (20:11, 16:22, 27:19, 9:23) nusileido Rygos „Stradina Universitate“ (5-3) krepšininkėms.

Klaipėdietės sužaidė sėkmingą trečiąjį ketvirtį ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo dviženklį pranašumą (63:52). Vis tik paskutinėje mačo atkarpoje šeimininkės subyrėjo.

Kėlinio viduryje Guna Lagzdina pataikė iš po krepšio, Liza Čumika smeigė du tritaškius iš eilės, Ilzė Gotfrida pridėjo dvitaškį ir 17:0 spurtavusios viešnios, likus minutei, turėjo apčiuopiamą persvarą – 74:69.

Situaciją gelbėti bandė Lina Mikelevičienė, kuri likus 10 sekundžių, pataikė iš toli ir priartino „Fortūną“ per vieną metimą – 72:74. Vis tik G. Lagzdina pataikė vieną baudą, o po šio epizodo tyčia buvo prasižengta prieš L. Mikelevičienę, bet ji prametė abi baudas ir pergale džiaugėsi latvės.

Nugalėtojų komandoje geriausiai pasirodžiusi I. Gotfrida pelnė 24 taškus (10/16 dvit., 0/1 trit., 4/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą, 4 kartus suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 24 (3/11 trit., 4 kld.), Agnė Černeckytė 23 (5/7 dvit., 3/8 trit.), Andra Gabalytė 8.

„Stradina Universitate“: Ilze Gotfrida 24 (10/16 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Guna Lagzdina ir Dinija Pavelsone po 10.