„Fortūna“ į LMKL pusfinalį - tiesiausiu keliu

Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės užtikrintai žengė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalį. Viliaus Stanišausko auklėtinės ir antrose LMKL ketvirtfinalio rungtynėse Kaune 65:39 (23:14, 12:15, 12:4, 18:6) susitvarkė su Kauno „Aistes-LSU“ ekipa ir seriją laimėjo sausu rezultatu 2:0.

Priminsime, kad Klaipėdoje vykusiose pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Fortūna“ pergalę šventė net 28 taškų skirtumu - 82:54 (27:10, 24:15, 20:13, 11:16).

Kaune du kėlinius „Aistes-LSU“ dar priešinosi - 8-ąją minutę komandas skyrė vos vienas taiklus metimas – 28:31 („Fortūna“ priekyje), bet įpusėjus dvikovai klaipėdietės atitolo kiek saugesniu atstumu – 35:29.

Antroje rungtynių pusėje „Aistės-LSU“ strigo klaipėdiečių gynybos gniaužtuose ir „Fortūna“ didino atotrūkį - 39:29, 47:33. Ketvirtojo kėlinio pradžioje fortūnietės įgijo 16 taškų pranašumą - 49:33 ir jau ramiai, be jokios įtampos galėjo mėgautis krepšiniu.

„Aistės-LSU“: Karolina Kazočiūnaitė 12 (8 atk. kam.), Laura Želnytė 8 (9 atk. kam., 6 kld.), Klaudija Serkevičiūtė 7 (0/5 tritaškiai).

„Fortūna“: Justina Matuzonytė 26 (17 atk. kam.), Lina Mikelevičienė 14 (8 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 10 (5 atk. kam.), Agnė Černeckytė 6, Andra Gabalytė 4, Simona Dobrovolskytė 3, Brigita Gudelionytė 2 tšk.

„Fortūna“ akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 53:39.

„Džiaugiuosi, kad tiesiausiu keliu patekome į pusfinalį. Pirmus du kėlinius mums prasčiau sekėsi pataikyti į krepšį bei pralaiminėjome kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių. Antroje rungtynių pusėje su tuo susitvarkėme ir iškovojome pergalę. Džiaugiuosi, kad merginos puikiai dirbo gynyboje – juk kaunietės savo aikštėje įmetė vos 39 taškus. Tai daug ką pasako. Noriu pagirti visą komandą. Atliktas puikus darbas“, - po rungtynių kalbėjo „Fortūnos“ komandos vyr. treneris Vilius Stanišauskas.

„Fortūna“ LMKL pusfinalyje iki dviejų pergalių susitiks su LMKL reguliariojo sezono nugalėtojomis ir Lietuvos moterų taurės laimėtojomis Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkėmis. Pirmoji šių ekipų akistata vyks jau kovo 24 dieną (penktadienį) 18 val. Marijampolėje, antrosios rungtynės numatytos kovo 27 dieną (pirmadienį) 18 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10).

„Sūduvos“ ekipa mums yra neparanki varžovė. Šį sezoną prieš jas nelaimėjome nė karto. Visgi, pusfinalis yra pusfinalis. Bandysime kibti į atlapus ir sukurti intrigą. Kaip mums pavyks – pamatysime“, - sakė „Fortūnos“ treneris.