Estijoje - jaunųjų Klaipėdos gimnasčių pergalės

Balandžio 14-16 dienomis Estijoje, Keila mieste, vyko tarptautinis meninės gimnastikos  turnyras.

Jame susirinko Baltijos šalių atstovės iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Jauniausios ”Viesulo” sporto centro (trenerė Julija Simonaitienė) meninės gimnastikos auklėtinės 7-metė Greta Bružaitė savo amžiaus A pogrupyje iškovojo sidabrą, jos vienmetė komandos draugė Vesta Simonaitytė B pogrupyje laimėjo auksą.

Aštuonmetė Skaistė Razokaitė buvo stipriausia savo amžiaus grupėje - laimėjo auksą. Jos komandos drauge Justė Bražinskaitė B pogrupyje laimėjo sidabrą.

Tija Lebeckytė užėmė pirmąją vietą tarp 2006 m. gimusių C pogrupyje, o Sofija Sapiegaitė laimėjo sidabrą tarp 2005 gim. B pogrupyje.

Sportininkės ir toliau treniruojasi - ruošiasi savo svarbiausiam startui - Lietuvos respublikos pirmenybėms, kurios vyks gegužės 5-6 dienomis Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centre (Dariaus ir Girėno g. 10).