Dviratininko Ramūno Navardausko komanda pasaulio čempionate - 12-a, o Gedimino Bagdono - 14-a

Sekmadienį JAV prasidėjusio 88-ojo pasaulio dviračių plento čempionato vyrų profesionalų komandų atskiro starto lenktynėse JAV ekipa "Cannondale-Garmin" su lietuviu Ramūnu Navardausku užėmė 12-ąją vietą.

Prancūzijos komanda "AG2R La Mondiale", kuriai atstovauja Gediminas Bagdonas, liko 14-a.

Nugalėjo JAV "BMC Racing". Jos atstovai 38,8 km distanciją įveikė per 42 min. 7 sek. (vid. greitis - 55,275 km/val.). Antrąją vietą užėmė Belgijos komanda "Etixx-Quick Step" (+12 sek.), o trečiąją - Ispanijos ekipa "Movistar" (+31 sek.).

"Cannondale-Garmin" komanda nugalėtojams pralaimėjo 1 min. 50 sek., o "AG2R La Mondiale" - 2 min. 4 sek.

Lenktynėse dalyvavo 27 komandos.

Moterų komandų atskiro starto lenktynes laimėjo Vokietijos komanda "Velocio-SRAM" (47 min. 35 sek.; vid. greitis - 48,925 km/val.).

Pasaulio dviračių plento čempionate dalyvauja šeši lietuviai.