Dviračių lenktynėse klaipėdiečiams - sidabras ir bronza

Gegužės 17 dieną Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybėse vykusiame antrajame asmeninių dviračių lenktynių "Domus Lumina plento TT" etape žibėjo "Klaipėdos" komandos nariai Venantas Lašinis ir Aristidas Kelmelis.

Šiame etape 33 km V. Lašinis įveikė antras. Jis nugalėtojui E. Matuliauskui (44 min. 13 sek.) pralaimėjo 24 sek. Pirmajame etape nugalėjęs Venantas antrą vietą užėmusį E. Matuliauską buvo pranokęs 21 sek.

Antrajame etape trečias buvo Marijus Butrimavičius ("Velonova - Bioracer", +59 sek.), o toliau išsirikiavo trys "Klaipėdos" dviratininkai: Mantas Januškevičius (+1.23), trečią vietą pirmajame etape užėmęs A. Kelmelis (+1.57) ir R. Kmieliauskas (+2.31). Beje, pastarasis tarp grupinių lenktynių dviračiais važiavusių dviratininkų buvo pirmas.

Susumavus abiejų etapų rezutatus, lenktynių nugalėtoju tapo Egidijus Matuliauskas ("Impuls") - 88 min. 18 sek. Venantas jam pralaimėjo 3 sek., o trečias likęs Aristidas - 2 min. 36 sek. Rokas Kmieliauskas ("Klaipėda", +5.33) klasifikuotas penktas.

Beje, Rokas grupinių lenktynių dviračiais važiavusių dviratininkų grupėje iškovojo antrąją vietą. Jis pralaimėjo tik Vytautui Blockiui ("Top Team"). Abiejų etapų ilgiausias distancijas bendrojo naudojimo keliais be eismo apribojimų įveikė 26 dviratininkai.

Antrajame etape varžėsi 62, o pirmajame etape dalyvavo 53 dviratininkai.

TREČIAS. Aristidas Kelmelis lenktynėse liko trečias. Natalijos LELEKAUSKIENĖS nuotr.