„Dragūnas“ nepasigailėjo lygos autsaiderių - 49:21

Trečiadienio vakarą namuose Lietuvos rankinio lygos rungtynes žaidę Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai įsirašė pergalę beveik 30 įvarčių persvarą.

Klaipėdos komanda čempionato turnyrinės lentelės paskutinėje vietoje esančius varžovus HC „Utena“ nukovė rezultatu 49:21 (24:12).

Pirmoje rungtynių pusėje uostamiesčio ekipa, žaidė atsargiai, tarsi vertindama varžovus, tačiau palengva įsibėgėjo ir ėmė krautis persvarą. Antroje kėlinio pusėje „Dragūnas“ turėjo jau 7 įvarčių persvarą – 18:11. Netrukus ją dar padidino, kai sužaidė sėkmingą atkarpą 6:0. Kėlinį aikštelės šeimininkai baigė pirmaudami 12 įvarčių – tiek, kiek per kėlinį į savo vartus leido įmesti varžovams.

Antrąjį kėlinį „Dragūnas“ pradėjo užtikrinčiau – per pirmąsias dešimt minučių įmetė 11 įvarčių, varžovams teleidę realizuoti du metimus.

Antrajam kėliniui einant į pabaigą įspūdingą atmosferą salėje sukūrė rungtynėse apsilankę Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono kariai. Triukšmingai savų sirgalių palaikomi „Dragūno“ rankininkai greitą žaidimo tempą išlaikė iki paskutiniųjų rungtynių minučių.

Tik per plauką rungtynės nesibaigė apvalesniu rezultatu – likus keliolikai sekundžių kamuolys buvo „Dragūno“ rankose, tačiau 50-uoju įvarčiu savo sirgalių Klaipėdos ekipai nudžiuginti nebepavyko.

Po rungtynių „Utenos“ treneris Gediminas Paukštė teigė, kad rezultatas atspindi rungtynių eigą.

„Galiu tik padėkoti tiems žaidėjams, kurie atsiprašė iš darbų, iš mokslų ir atvažiavo sužaisti rungtynių. Jėgos buvo nelygios – pas juos greitis, puolimas, rotacija. Pas mus keitimui buvo tik du žaidėjai. Dėl kovingumo žaidėjams neturiu priekaištų. Profesionalesnės komandos yra profesionalesnis požiūris“, – komentavo G. Paukštė.

„Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas auklėtinių nebarė, tačiau susilaikė ir nuo didesnių pagyrų.

„Varžovai atvyko ne visos sudėties, negali visi žmonės atvykti vidury savaitės žaisti. Čia mums tiesiog buvo pasibėgiojimas. Tačiau kartais ir pasibėgiojime atrandi teigiamų dalykų. Buvo vyrams iškelti uždaviniai, vieną, manau, jie įvykdė, kito – galbūt ne visai“, – sakė A. Juškėnas.

Šią savaitę „Dragūno“ dar laukia dvejos namų rungtynės (Taikos pr. 61A): penktadienį, sausio 18 d., 19 val. Baltijos rankinio lygos rungtynės su Minsko SKA (Baltarusija), sekmadienį, sausio 20 d., 14 val. – su Zaporožės ZTR (Ukraina).

„Iš vienos pusės galbūt ir gerai, kad šiandien buvo lengvesnės rungtynės, nes jeigu būtų trejos gero lygio rungtynės per savaitę, tikrai būtų sunku. Iš kitos pusės – gali jausti atsipalaidavimas. Du taškai iš likusių dvejų rungtynių tikrai mane tenkintų, nes varžovai bus visai kito kalibro, net lyginant su mumis. Todėl du taškeliai būtų visai šaunu“, – vylėsi A. Juškėnas.

Statistika

„Dragūnas“:  Alain Romeo Eyebe II – 9 įvarčiai, Mykolas Lapiniauskas – 8, Karolis Bliuvas – 7, Laurynas Simonavičius – 6, Lukas Simėnas – 5, Modestas Vaitekūnas ir Benas Butkus – po 4, Deividas Virbauskas – 3, Gabrielius Virbauskas – 2, Karolis Stropus – 1 įvartis.

„Utena“: Eimantas Sinkevičius ir Rokas Palskys – po 6 įvarčius, Justinas Nikitinas, Ernestas Nikitinas ir Nojus Čerškus – po 2, Žygimantas Vainalavičius, Justas Daujotas ir Marius Deveikis – po 1 įvartį.