Domantas Sabonio sezonas baigtas: „Pacers“ prieš „Celtics“ krito ir ketvirtą kartą

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias rungtynes šio sezono NBA atkrintamosiose, tačiau tai Indianos „Pacers“ ekipai pergalės neatnešė.

Indianapolio ekipa namuose 106:110 nusileido Bostono „Celtics“ ir pralaimėję pirmojo etapo seriją 0-4 baigė savo pasirodymą.

Nuo suolo kilęs D. Sabonis per 22 minutes įmetė 14 taškų (6/8 dvit., 0/1 tritaškiai, 2/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tris sykius suklydo ir šešis kartus prasižengė, mačo nebaigdamas dėl išnaudoto nuobaudų limito.

Nors sekmadienio vakaro rungtynėse pelnė mažiau taškų, nei buvo jo reguliariojo sezono vidurkis (14,1), tai tapo geriausiu jo pasirodymu serijoje prieš „Celtics“ – iki tol per trejas rungtynes lietuvis rinko viso labo po 6,7 taško ir atkovojo po 7 kamuolius.

„Pacers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse buvo bene arčiausiai pergalės prieš „Celtics“. Didelę dalį rungtynių pirmavę šeimininkai dar ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo pranašumą 82:80, tačiau tuomet prapliupo Bostono snaiperiai ir svečiai spurtavo 18:5, susikraudami dviženklį pranašumą (98:87).

Nors paskutinėmis minutėmis tritaškius pataikyti ėmė ir „Pacers“, išsigelbėti laiko jiems jau nepakako – „Celtics“ realizavo beveik visus baudų metimus ir žengė į kitą etapą, kuriame jie veikiausiai susitiks su reguliariojo sezono nugalėtojais Milvokio „Bucks“ žaidėjais, šiuo metu prieš Detroito „Pistons“ pirmaujančiais 3-0.

„Pacers“ pirmajame atkrintamųjų etape iškrito antrą sezoną paeiliui – pernai jie kur kas atkaklesnėje dvikovoje 3-4 nusileido LeBrono Jameso vestai Klivlando „Cavaliers“ komandai. Tiesa, tuomet Indianos žaidė Victoras Oladipo, kuris dėl traumos praleido didelę šio sezono dalį ir atkrintamąsias varžybas.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 22 (8 atk. kam.), Tyreke'as Evansas 21, Darrenas Collisonas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis 14 (8 atk. kam.), Mylesas Turneris 13 (7 atk. kam.).

„Celtics“: Gordonas Haywardas 20, Jaysonas Tatumas (8 atk. kam.) ir Marcusas Morrisas (8 atk. kam.) po 18, Alas Horfordas (3/13 dvit., 12 atk. kam.) ir Kyrie Irvingas (7 rez. perd.) po 14, Jaylenas Brownas 13 (6 atk. kam.).