Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynėse nugalėjo vokietis Sebastianas Vettelis

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato dešimtąjį etapą - Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo „Ferrari“ pilotas vokietis Sebastianas Vettelis.

Iš antrosios pozicijos startavęs Vokietijos lenktynininkas 52 trasos ratus įveikė per 1 val. 27 min. 29,784 sek.

Tai buvo 51-oji 31-erių metų vokiečio pergalė karjeroje.

Čempiono titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) po susidūrimo su suomiu Kimi Raikkonenu („Ferrari“) lenktynių pradžioje buvo atsidūręs 18-oje pozicijoje, bet sugebėjo finišuoti antras (+2,264 sek.).

Trečiąją vietą užėmė K. Raikkonenas (+3,652 sek.), ketvirtąją - suomis Valtteris Bottasas („Mercedes“, +8,883 sek.), penktąją - australas Danielis Ricciardo („Red Bull“, +9,5 sek.).

S. Vettelis (171 tšk.) pirmauja ir bendroje įskaitoje. Jis antroje pozicijoje esantį L. Hamiltoną lenkia 8 taškais. Trečias yra K. Raikkonenas (116 tšk.).

11-asis čempionato etapas (iš 21) - Vokietijos „Grand Prix“ lenktynės - vyks liepos 22 dieną.

Didžiosios „Grand Prix“ lenktynių rezultatai.

1. Sebastian Vettel (Vokietija, „Ferrari“) - 1 val. 27 min. 29,784 sek.