Birželio mėnesį baigėsi po ilgos pertraukos sugrįžusios „Urbovitos lyga“, „Inter Cars“ taurių pirmenybių kovos.

2019/2020 m. sezone varžybose dalyvavo rekordinis komandų skaičius – 21. Jos kovėsi dėl „Inter Cars“ įsteigtų dviejų skirtingo meistriškumo taurių.

Pagrindinėse varžybose jau trečius metus iš eilės triumfavo „Gobana“ komandos krepšininkai, tačiau šių metų finale jie likus kiek daugiau nei vienai minutei iki varžybų pabaigos atsilikinėjo dar 4 taškais nuo puikiai žaidusių „Švarūs langai“ komandos krepšininkų. Likus žaisti apie 36 s. po sudėtingo tritaškio metimo Mindaugas Tamušauskas persvėrė rezultatą „Gobanos“ komandos naudai 72-71. O rungtynės baigėsi rezultatu 73 -71. Šių rungtynių geriausiu žaidėju pripažintas Mindaugas Tamušauskas, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Dėl bronzos medalių vykusiose varžybose „Urbovita“ komanda tik rungtynių pabaigoje 79-71 palaužė „Autoegida“ komanda. Naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas buvo „Urbovita“ komandos atstovas Alvydas Grikpėdis, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių, bei surinko 23 naudingumo balus.

„Inter Cars“ mažosios taurės nugalėtojais tapo „Daikra – Loglita“ komanda, kuri užtikrintai 88 – 70 įveikė „WYWA“ komandą. Šių rungtynių naudingiausias žaidėjas Laimonas Remeikis (Daikra – Loglita) surinko trigubą dublį: 27 taškai, 11 atkovotų kamuolių 10 rezultatyvių perdavimų, 11 išprovokuotų pražangų ir surinko net 43 naudingumo balus.

Mažojoje taurėje bronzos medaliais pasidabino „Tauragė“ komanda. Tik ketvirtojo kėlinuko pabaigoje palaužė šešiese susirinkusius „Reborda“ komandos krepšininkus rezultatu 75-63. Naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas buvo Lukas Petkevičius (Tauragė), kuris pelnė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir tiek pat atliko rezultatyvių pergalių bei surinko 23 naudingumo balus.

Taigi baigėsi jau ketvirtasis „Urbovitos lygos“ sezonas. Naujo 2020/2021 m. sezono pradžia numatyta nuo Spalio mėnesio pradžios. Prieš tai vyks dėl karantino iš pavasario į rudenį perkeltos pavasario taurės pirmenybės, jos planuojama prasidės rugpjūčio gale. Kviečiame visus norinčius dalyvauti mūsų organizuojamose varžybose registruotis šiuo elektroniniu paštu: [email protected]