Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio ekipažas dešimtajame Dakaro ralio etape - 23-ias

Pietų Amerikoje vykstančio 35-ojo Dakaro ralio dešimtajame etape automobilių klasėje trečiadienį Lietuvos atstovų Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio ekipažas ("OSCar"), preliminariais duomenimis, užėmė aukštą 23-iąją vietą.

Pergalę iškovojo 2011 metų Dakaro ralio nugalėtojas katarietis Naseras Al Atija (Nasser Al-Attiyah, "Mini"). Jis 631 km greičio ruožą Čilėje įveikė per 4 val. 23 min. 35 sek.

"General Financing-Autopaslauga" komandos nariai B. Vanagas ir A. Rudnickis nugalėtojų ekipažui pralaimėjo 2 val. 2 min. 51 sek.

Autolenktynininkai dešimtajame etape iš Ikikės į Antofagasta įveikė 689 km.

Lenktynių lyderiu išliko ispanas Nanis Roma ("Mini"). Jis trečiadienį finišavo trečias. Antrąją vietą užimantis nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Stefanas Peteranselis (Stephane Peterhansel, "Mini") nuo lyderio atsilieka 2 min. 15 sek.

Motociklų klasėje dešimtąjį etapą laimėjo ispanas Choanas Bareda (Joan Barreda, "Honda"). Lenktynių lyderis ispanas Markas Koma (Marc Coma, KTM) finišavo penktas.

Keturračių motociklų klasėje nugalėjo rusas Sergejus Kariakinas ("Yamaha"), o sunkvežimių klasėje pergalę šventė čekas Alešas Lopraisas ("Tatra").

Dakaro ralis Pietų Amerikoje rengiamas šeštą kartą. Varžybų dalyviams Argentinoje, Bolivijoje ir Čilėje iš viso teks įveikti apie 9000 km. Ralis baigsis sausio 18 dieną Valparaise (Čilė).