„Banga“ keliauja į Taurės ketvirtfinalį

Antradienį Ukmergėje LFF taurės aštuntfinalio susitikime „Banga“ 3:0 įveikė vietos „Spartaką“.

Aktyviai dvikovą pradėjusi „Banga“ jau pirmosiomis minutėmis turėjo dvi puikias progas, tačiau šeimininkų vartininkas G. Malyj laimėjo akistatas tiek prieš D. Lukošių, tiek prieš V. Magdušauską. Dar kartą gaisras prie ukmergiškių vartų kilo 12 minutę, tačiau iš aštuonių metrų smūgiavęs V. Magdušauskas sukirto į skersinį.

Netrukus Ukmergėje susirinkusius žiūrovus pradžiugino ir „Spartakas“. Po T. Bielicko reido kairiuoju kraštu „Bangos“ baudos aikštelėje kilo sumaištis, tačiau gynėjai išsmūgiavo kamuolį toliau nuo vartų.

Po atoslūgio kėlinio viduryje „Banga“ vėl padidino aktyvumą artėjant pertraukai. Iš pradžių G. Malyj atrėmė tolimą G. Krušos smūgį, o vėliau neįtikėtinai išgelbėjo šeimininkus po A. Bačanskio smūgio galva iš kelių metrų.

Antrojo kėlinio pradžioje „Spartakas“ vos nenubaudė gargždiškių už iššvaistytas progas. Laimei, T. Bielicko bandymas „uždaryti“ aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto baigėsi nesėkme.

Įsibėgėjus antrajam kėliniui šeimininkų jėgos ėmė sekti ir „Banga“ vis ilgiau užsibūdavo „Spartako“ aikštės pusėje. Tiesa, kurį laiką ukmergiškius lydėjo sėkmė – D. Lukošiui dar kartą nepavyko įveikti G. Malyj, G. Krušos iš baudos aikštelės smūgiuotas kamuolys praskriejo greta virpsto.

Nesėkmingų „Bangos“ bandymų seriją nutraukė aikštėje pasirodęs Š. Skulskis. 70 minutę „Bangos“ puolėjas smūgiu į „devyniukę“ užbaigė ataką aikštės viduriu, o dar po minutės po D. Lukošiaus perdavimo iš dešiniojo krašto antrą kartą nukreipė kamuolį į vartus.

78 minutę K. Urbaitis tolimu smūgiu užklupo „Spartako“ vartininką, o nuo šio atšokusį kamuolį į vartus nukreipė D. Lukošius.

Pergalė 3:0 atvėrė „Bangai“ kelią į LFF taurės ketvirtfinalį.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione šeštadienį, birželio 22 dieną, 18 valandą su „Jonava“.

„Spartakas“ (Ukmergė) – „Banga“ (Gargždai) 0:3 (0:0).

Įvarčiai: 70 min. ir 71 min. Š. Skulskis, 78 min. D. Lukošius („Banga“).

Įspėjimai: 40 min. L. Bieliauskas („Spartakas“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, E. Bračkus, K. Gnedojus, V. Pocevičius, V. Magdušauskas (72′ P. Lotužys), G. Kruša, J. Skuodas (59′ K. Urbaitis), D. Norvilas (81′ P. Srėbalius), A. Bačanskis (66′ Š. Skulskis), D. Lukošius (81′ I. Venckus). Atsargoje liko: K. Smilingis, D. Padaigis.