"Ąžuolo" veteranai metus pradėjo pergalėmis Ventspilyje

Klaipėdos miesto lengvosios atletikos veteranų sporto klubo "Ąžuolas" nariai 2020 metus pradėjo džiugiomis nuotaikomis kaimyninėje Latvijoje. Ventspilio veteranų organizuotame renginyje "Ateik ir sportuok" klaipėdiečiai iškovojo visų spalvų medalius.

Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes - nuo 35 iki 59 metų, 60 metų ir vyresni. Įvedant amžiaus koeficientus nustatyti ir absoliutūs nugalėtojai.

Absoliučioje įskaitoje geriausią rezultatą šiose varžybose pasiekė šuolininkas į aukštį Vytautas Milius (V66). Jis peršoko 1,55 m (pritaikius amžiaus koeficientą jo rezultatas 2,18 m) kartelę.

Europos dešimtkovės čempionas Vytautas Zaniauskas (V59) buvo penktas su rezultatu 1,50 m (1,93 m), o Juras Valinauskas (V59) - 1,50 m (1,93 m) - šeštas.

Šuolio į tolį rungtyje visas prizines vietas 35-59 amžiaus grupėje iškovojo V. Zaniauskas (V59) - 4,97 m (6,90 m), Juras Valinauskas (V59)-4,93 m (6,84 m) ir Algirdas Petravičius (V55) - 5,11 m ( 6,70 m), atitinkamai absoliučioje įskaitoje užėmę 2, 3 ir 6 vietas.

V. Zaniauskas savo amžiaus grupėje, nustūmęs rutulį 10,92 m, buvo pirmas, o bendroje įskaitoje - penktas.

Daugiakovininkė Lina Zaniauskienė (M57), įveikusi 1,30 m aukštį, savo amžiaus grupėje iškovojo antrąją vietą ir bendroje įskaitoje liko trečia.