Azerbaidžano „Grand Prix“ lenktynes laimėjo australas Danielis Rikardas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato aštuntąjį etapą - Azerbaidžano „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo vos iš dešimtosios pozicijos startavęs „Red Bull“ pilotas australas Danielis Rikardas („Daniel Ricciardo“).

Tai buvo pirmoji D. Rikardo pergalė šiame sezone ir penktoji karjeroje.

Antrąją vietą užėmė suomis Valteris Botasas (Valtteri Bottas, „Mercedes“, +3,904 sek.), trečiąją - kanadietis Lansas Strolis (Lance Stroll, „Williams“, 4,009 sek.).

Ketvirtas finišavo sezono lyderis vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, „Ferrari“, +5,796 sek.), penktas - britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, „Mercedes“, +6,188), šeštas - prancūzas Estebanas Okonas (Esteban Ocon, „Force India“, +30,298 sek.).

Bendroje įskaitoje pirmauja S. Fetelis, turintis 153 taškus. Antrąją vietą užima L. Hamiltonas (139 tšk.), trečiąją - V. Botasas (111 tšk.).

Devintasis čempionato etapas (iš 20) - Austrijos „Grand Prix“ lenktynės - vyks liepos 9 dieną.