Aurimas Didžbalis - Europos čempionas

Kipre vykstančio Europos jaunimo (iki 20 ir iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionate Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto klubo atstovas, vienas perspektyviausių Lietuvos sunkiaatlečių, Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto klubo auklėtinis Aurimas Didžbalis (iki 94 kg) iškovojo aukso medalį.

19-metis A. Didžbalis išrovė 174 kg sveriančią štangą (geriausias rezultatas), o stūmimo rungtyje taip pat buvo nepralenkiamas - 216 kg. Bendras jo dvikovės rezultatas - 390 kg.

Antrą vietą užėmęs Razamanas Rasulovas surinko 376, o lenkas Pavelas Kožalka (358) užėmė trečiąją vietą.

Šis aukso medalis - ne pirmas jaunojo sunkiaatlečio karjeroje. Šiemet pretenduojantis  laimėti "Vakarų ekspreso" rengiamo "Metų klaipėdiečio" konkurso "Jaunojo talento" nominacijos kategorijoje A. Didžbalis anksčiau laimėjo Europos ir pasaulio čempionatus.

Tarp svorio kategorijos iki 85 kg sunkiaatlečių 20-metis M. Mickevičius dvikovėje surinko 337 kilogramus. Rovimo veiksmu jis įveikė 156 kg sveriančią štangą (antras rezultatas), o išstūmė 181 kg svorio štangą (ketvirtas rezultatas).

Iš viso varžėsi 16 dalyvių. Nugalėjo rusas Jegoras Klimonovas (349 kg), o antrą vietą užėmė Rumunijos atstovas Leonard Dumitru (339 kg).

Šeštadienį, paskutinę čempionato dieną, kitas mūsų šalies sportininkas Algimantas Trajanauskas jėgas išmėgins sunkiaatlečių iki 105 kg varžybose.