„Atlantas“ nusileido ir „Gornik“ ekipai

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai Lenkijoje sužaidė dar vienerias kontrolinės rungtynes. Zabžės miesto stadione uostamiesčio ekipa nusileido vietos „Gornik“ ekipai rezultatu 0:2 (0:1).

Rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie nuo pirmų minučių bandė grasinti „Atlanto“ vartams, tačiau patikimai juos saugojęs Stefano Kunchevas neleido varžovams pasižymėti, o kartą uostamiesčio ekipą išgelbėjo virpstas.

Atlaikę varžovų atakų bangą, klaipėdiečiai patys pradėjo ieškoti galimybių pasižymėti. 21-ąją dvikovos minutę į baudos įsiveržė Titas Vitukynas, tačiau savo darbą tinkamai atliko aikštės šeimininkų vartininkas. Po kelių minučių progą pasižymėti turėjo Tadas Labukas, tačiau po smūgio galva kamuolys vėl atsidūrė vartininko rankose.

37-ąją dvikovos minutę traumą patyrė „Atlanto“ vartininkas Stefano Kunchevas, kuris buvo priverstas palikti aikštę - į vartus stojo Lukas Paukštė. Po kelių akimirkų jis buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų tinklo - po atlantiečių klaidos aikštės viduryje, „Gornik“ surengė greitą išpuolį kuris baigėsi Igorio Angulo įvarčiu.

Pačioje kėlinio pabaigoje atlantiečiai dar turėjo progą išlyginti rezultatą, kuomet po Andriaus Bartkaus perdavimo į baudos aikštelę įsiveržė T. Vitukynas, tačiau ir šįkart nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko.

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo „Atlanto“ futbolininkai, tačiau išlyginti rezultato nepavyko. 59-ąją dvikovos minutę pavojingą išpuolį surengė aikštės šeimininkai, tačiau patikimai sužaidė L. Paukštė.

72-ąją dvikovos minutę varžovų vartininko budrumą smūgiu iš maždaug dvidešimties metrų patikrino Vilius Armanavičius, bet pelnyti įvarčio - nepavyko.

Po penkių minučių savo įgūdžius jau teko demonstruoti L. Paukštei. Varžovų puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę, L. Paukštė gaudydamas kamuolį kliudė varžovo koją ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo kartą šioje dvikovoje jau pasižymėjęs I. Angulo.

Iki dvikovos pabaigos nei viena komanda pavojingesnių momentų nebesukūrė, o teisėjo švilpukas užfiksavo aikštės šeimininkų pergalę 2:0.