Andrius Gudžius Europos čempionate - dešimtas

Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate užėmė dešimtąją vietą.

23-ejų metų lietuvis finale trečiadienį diską numetė 60 m 82 cm. Sėkmingiausias buvo pirmasis jo bandymas. Antruoju mėginimu mūsų šalies atletas įrankį nusviedė 59 m 85 cm, o trečiuoju - 57 m 56 cm.

A. Gudžius aplenkė vokietį Martiną Vyrigą (Martin Wierig, 60 m 82 cm) ir švedą Akselį Herstetą (Axel Harstedt, 60 m 1 cm).

Jaunasis Lietuvos sportininkas atrankoje diską numetė 64 m 44 cm. Šis rezultatas finale būtų garantavęs A. Gudžiui bronzos medalį.

Aukso medalį iškovojo olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas vokietis Robertas Hartingas (66 m 7 cm), sidabrą pelnė Pekino olimpinių žaidynių čempionas estas Gerdas Kanteris (64 m 75 cm), o bronzą - lenkas Robertas Urbanekas (63 m 81 cm).

Kaip jau skelbta, Virgilijus Alekna (59 m 35 cm) atrankos varžybose tarp 29 dalyvių liko 21-as, o Aleksas Abromavičius (57 m 10 cm) - 26-as.