Alytuje – devintoji „Ryto“ pergalė paeiliui

Šeštadienį Alytuje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Vilniaus iškovojo 16-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Vilniaus „Ryto“ (16/5) krepšininkai rezultatu 95:86 (24:21, 16:29, 22:16, 33:20) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (7/13).

Tai buvo 9-oji vilniečių pergalė iš eilės.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai tarpusavio serijoje pirmauja rezultatu 2:0.

Rungtynės prasidėjo apylige kova, kuri neleido nei vienai komandai susikrauti solidesnio pranašumo. Tiek „Rytas“, tiek „Dzūkija“ didžiąją dalį taškų rinko baudos aikštelėje.

Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo Nikolos Vasiljevo auklėtinių spurtu 11:2, kuris leido dzūkams išsiveržti į priekį (26:32). Į tokį aikštės šeimininkų spurtą „Rytui“ nepavyko tinkamai sureaguoti ir po dviejų kėlinių Alytaus „Dzūkijos“ ekipa turėjo 10 taškų persvarą (40:50).

Po didžiosios pertraukos abi komandos trečiąjį kėlinį žaidė lygiai, tačiau tikslūs Kristijano Kitsingo tolimi šūviai kėlinio pabaigoje, sumažino „Ryto“ atsilikimą iki 4 taškų (62:66).

Ketvirtajame kėlinyje „Rytas“ įjungė aukštesnę pavarą puolime, laimėjo kėlinį rezultatu 33:20 ir šventė 9-ąją pergalę iš eilės.

Vilniaus „Ryto“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Ivanas Buva. Sostinės ekipos naujokas pelnė 21 tašką, sugriebė 7 atšokusius kamuolius, išprovokavo 8 varžovų pražangas bei surinko 32 naudingumo balus.

„Dzūkijos“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė Paulo Marinelli. Gynėjas pelnė 26 taškus bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: Ivanas Buva 21 (7 atk. kam.), Martynas Echodas 16, Mindaugas Girdžiūnas 11, Andrew Goudelockas 10.

„Dzūkija“: Paolo Marinelli 26 (7 rez. perd.), Tadas Rinkūnas 15, Kristupas Žemaitis 12.