16-metis klaipėdietis teniso aikštyne guldo ir vyrus

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos gimnazistas Edas Butvilas Kaune vykusiame "Hegelmann Tennis tour Pro" lygos teniso turnyre iškovojo antrosios vietos taurę.

Šiame turnyre galėjo dalyvauti visi 14 metų ir vyresni (be apribojimų) tenisininkai.

E. Butvilas pirmame rate rezultatu 7/5, 6/4 nugalėjo Vilniaus teniso trenerį Jegorą Kronovą.

Pusfinalyje teko kautis su šio turnyro pirmąja rakete Simonu Žukausku. Su šia užduotimi Edas taip pat susidorojo - iškovota pergalė 6/2, 6/4.

Finale klaipėdietis susitiko su Lietuvos "Davis Cup" rinktinės nariu Juliumi Tverijonu. Po atkaklios kovos Edas turėjo pripažinti labiau patyrusio varžovo pranašumą ir tenkinosi antrąja vieta.

Po šio turnyro Edas išskubėjo į Šiaulius, kur varžosi ITF 5 kategorijos turnyre.

E. Butvilas įvairiuose teniso turnyruose dalyvauja vos ne kas savaitgalį ir puikiai reprezentuoja Klaipėdos vardą. Prieš kelias dienas "Vakarų eksprese" rašėme, kad spalio mėnesį Edas iškovojo net tris Tarptautinės teniso federacijos (ITF) titulus.

"Pasauliniame ITF reitinge Edas kyla į 345 vietą", - dienraščiui sakė Edo treneris ir tėtis Tomas Butvilas.